Вакантна посада посадової особи місцевого самоврядування 09.09.22

Загальні умови на вакантну посаду посадової особи місцевого самоврядування

Провідний спеціаліст служби у справах дітей Арцизької міської ради здійснює діяльність на території Кам’янського, Холмського та Главанського старостинських округів
1. Надає підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форми власності, методичну допомогу, консультації з питань соціального захисту дітей, профілактики правопорушень та дитячої бездоглядності.
2. Приймає участь у проведенні профілактичних рейдів за місцем проживання, навчання, дозвілля дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та з’ясовує обставини відсутності батьківського піклування, оформляє відповідні акти та подає пропозиції щодо вжиття заходів захисту прав та законних інтересів дітей, використовує різні форми індивідуально-профілактичної роботи.
3. Забезпечує постановку та зняття з обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
4. Веде індивідуальну профілактично-виховну роботу серед батьків дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та з дітьми, які знаходяться в конфлікті з законом.
5. Здійснює облік та формування особових справ дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відповідно до вимог чинного законодавства
6. Проводить перевірки стану виховної роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах у навчальних закладах, за місцем проживання.
7. Бере участь у процесі вибуття та переведення дітей із закладів освіти.
8. Забезпечує направлення дітей до центру соціально- психологічної реабілітації дітей, притулку для дітей.
9. Готує та подає в установленому порядку статистичну і аналітичну звітність та необхідну інформацію відповідно до законодавства.
10. Приймає участь в судових засіданнях, якщо розглядається справа стосовно дитини, або з питань, які зачіпають інтереси дитини.
11. Бере участь у наданні адміністративних(державних) послуг щодо вирішення спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, визначення місця проживання дитини.
Умови оплати праці Посадовий оклад – 4950 грн., інші виплати відповідно до постанови КМУ від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».
Інформація про строковість призначення на посаду до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу дванадцятимісячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.
Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання:
резюме довільної форми, або ж резюме встановленого зразка відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016 року № 246, або ж взагалі — надіслати заповнену особову картку встановленого зразка
Для довідок та подання документів на заміщення вакантної посади звертатися до відділу організаційної та кадрової роботи Арцизької міської ради за адресою: 68400, Одеська обл., м.Арциз, вул. Соборна,буд.46. тел. 3-41-72, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Термін подання документів: терміново
Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта
Наявність вищої освіти за ступенем молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом соціальна педагогіка, психологія