• Вакантні посади

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Арцизька школа мистецтв» Арцизької міської ради

Відділ культури та туризму Арцизької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Арцизька школа мистецтв» Арцизької міської ради
Вимоги до кандидата: Громадянство України, вища освіта за фахом за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання Законів України «Про позашкільну освіту», «Про освіту», «Про культуру», «Положення про мистецьку школу» педагогічний стаж не менше 3-ох років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:
заяву про участь у конкурсі;
автобіографію, та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копію документа, що посвідчує особу;
копію документа про освіту;
копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання документів;
згода на обробку персональних даних ;
копія реєстраційної картки платника податків;
копія військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних;
мотиваційний лист довільної форми.
Вимоги
до кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Арцизька школа мистецтв»
1. Громадянство України.
2. вища освіта за фахом за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,
3. вільне володіння державною мовою,
4. педагогічний стаж не менше 3-ох років.
5. здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника директора КЗ «Арцизька школа мистецтв » Арцизької міської ради.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Відділу культури та туризму Арцизької міської ради за адресою:68400, Одеська обл., м.Арциз, вул.Трудова, буд.15.

Термін подання документів з 01.08.2022 року по 14.08.2022 року.
Орієнтована дата проведення співбесіди – 18.08.2022р.