• Вакантні посади

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування від 08.04.2022

Арцизька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
начальника відділу економіки та інвестицій Арцизької міської ради;
головного спеціаліста з інвестиційних проектів відділу економіки та інвестицій Арцизької міської ради.
Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта за рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, знання Конституції України; законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", «Про місцеве самоврядування в Україні», "Про запобігання корупції", нормативних документів, що стосуються діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу, вільне володіння державною мовою, володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами, креативність, комунікабельність.
Необхідні документи для участі у конкурсі:
заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4x6;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
копія трудової книжки (за наявності);
копія паспорта, який посвідчує особу;
медична довідка про стан здоров`я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров`я України;
заява, в якій особа повідомляє, що на неї не поширюються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей щодо себе відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади» або копія довідки про раніше проведену перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади»;
згода на обробку персональних даних;
копія реєстраційної картки платника податків;
сертифікат про володіння державною мовою;
декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за 2022 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до відділу організаційної та кадрової роботи Арцизької міської ради за адресою: 68400, Одеська обл., м.Арциз, вул. Соборна,буд.46.
Телефон для довідок: (04845) 3-41-72.
Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 10 травня 2022 року.
Орієнтовна дата проведення конкурсу 11 травня 2022 року.