• На головну
  • Вакантні посади
  • Про добір на вакантні посади на період дії карантину установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2

Про добір на вакантні посади на період дії карантину установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2

Відповідно до розпорядження міського голови голови від 27.11.2020 року за № 153 “Про призначення на посади на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” здійснюється добір на вакантні посади Арцизької міської ради:

назва посади:

начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, транспорту та благоустрою Арцизької міської ради
6 категорія посади
- посадові обов'язки: у межах визначених посадовою інструкцією завдань організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ, які стосуються роботи відділу інформаційно-комунікаційних технологій та комп`ютерного забезпечення апарату виконавчого комітету Арцизької міської ради.

- умови оплати праці: посадовий оклад 6700 грн, заробітна плата складається з компонентів, визначених у ЗаконіУкраїни “Про службу в органах місцевого самоврядування”

Контракт укладається на період дії карантину, установленного Кабінетом МіністрівУкраїни з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, граничний строк перебування особи на зазначеній посаді в органі місцевого самоврядування становить не більше чотирьох місяців після відміни карантину, установленного КабінетомМіністрівУкраїни.

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію:
1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади;
2) резюме;
3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
4)особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Відповідно до ст.12 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” на службу в органи місцевого самоврядування не можуть бути прийняті особи:
1) визнані судом недієздатними;
2) які мають судимість за вчинення умисного кримінального правопорушення, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
3) які за рішенням суду позбавлені права займати посади в органах державної влади та їх апараті або в органах місцевого самоврядування протягому становленого строку;
5) які у разі прийняття на службу в органи місцевого самоврядування будуть безпосередньо підпорядковані близьким особам.
На посадових осіб місцевого самоврядування поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України "Про запобігання корупції".
Посадові особи місцевого самоврядування не можуть бути організаторами і безпосередніми учасниками страйків та інших дій, що перешкоджають виконанню органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування передбачених законом повноважень.
Інші обмеження, пов’язані із проходженням служби в органах місцевого самоврядування, встановлюються виключно законами України.


Інформацію, необхідну для призначення на вакантну посаду, необхідно подати до 17 січня 2021 року за адресою: 68400 Одеська область м.Арциз вул.Соборна,46, на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Особою, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору з призначення на вакантну посаду, є перший заступник міського голови.

Конкурс на заміщення вакантних посад та добір з призначення на вакантні посади

Назва вакансії Строковість/безстроковість Термін прийому документів Інформація про вакансію (вимоги,умови оплати праці, посадові обов’язки) Результат конкурсу (добору)(розпорядження голови ради)
начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, транспорту та благоустрою Арцизької міської ради

строкова

02. 04. 21-06.04.21

 

детальна інформація