Оголошується конкурс на посаду педагогічних працівників

Оголошується конкурс на посаду педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Арцизької міської ради

Кваліфікаційні вимоги: претенденти на посаду педпрацівників Центру мають бути громадянинами України, вільно володіти державною мовою, мати вищу педагогічну освіту не нижче магістра, стаж педагогічної роботи не менш як п’ять років.
Для участі у конкурсі необхідні такі документи:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України«Про захист персональних даних»;
- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
- копія документа, що посвідчує особу,
- копії документів про вищу освіту;
- копія трудової книжки.
Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або надаються особисто до Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради Людмилі Жосан за адресою: вул. Соборна, 44Л до 24 грудня 2020 року включно.
Наступні етапи: тестування на знання законодавства у сфері освіти та співбесіда.