вул. Будівельників, № 6-а від 28.07.2021 року

У відповідності до п. 9 ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», п. 8 Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами, затвердженого постановою КМУ від 24.02.16 р. № 109, виконавчий комітет Арцизької міської ради розміщує результативну частину протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку № 6-а по вул. Будівельників в м.Арциз від 28 липня 2021 року:

1. Відкликати призначеного управителя будинку. Визначити управителем житлового будинку в м. Арциз Одеської області по вулиці вул. Будівельників, будинок № 6-а Товариство з обмеженою відповідальністю «Арцизька управляюча компанія». Уповноважити Арцизьку управляючу компанію на подання протоколу зборів співвласників будинку до виконавчого комітету Арцизької міської ради на зберігання, затвердити умови договору з управителем:

№ Перелік послуг Витрати на 1 м. кв.
1 Утримання, реконструкція, проведення поточного ремонту спільного майна, освітлення під’їздів 0,70 грн.
2 Прибирання прибудинкової території та під’їздів 2,05 грн.
3 Винагорода управителю 0,45 грн.
Всього витрат за 1 м. кв. загальної площі квартири 3,20 грн.

2. Обрати Дерменжи Георгія Павловича уповноваженою особою співвласників будинку під час укладення, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням.

3. Провести наступні збори співвласників житлового будинку № 6-а по вул. Будівельників, в м. Арциз Одеської області 26 серпня 2021 року.