вул. Преображенська, №21 від 28.05.2021 року

У відповідності до п. 9 ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», п. 8 Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами, затвердженого постановою КМУ від 24.02.16 р. № 109, виконавчий комітет Арцизької міської ради розміщує результативну частину протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку № 21 по вул. Преображенська в м.Арциз від 28 травня 2021 року:

1. Відкликати призначеного управителя будинку. Визначити управителем житлового будинку в м. Арциз, Одеської області вулиці Преображенська, будинок № 21 Товариство з обмеженою відповідальністю «Арцизька Управляюча Компанія». Уповноважити Арцизьку управляючу компанію на подання протоколу зборів співвласників будинку до виконавчого комітету Арцизької міської ради на зберігання, затвердити умови договору з управителем:

 

Перелік послуг Витрати на 1 м. кв.
1 Утримання, реконструкція, проведення поточного ремонту спільного майна, освітлення під’їздів 0,70 грн.
2 Прибирання прибудинкової території та під’їздів 2,05 грн.
3 Винагорода управителю 0,45 грн.
  Всього витрат за 1 м. кв. загальної площі квартири: 3,20 грн.

2. Обрати Фортуна Ярославу Петрівну уповноваженою особою співвласників будинку під час укладення, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням.

3. Провести наступні збори співвласників житлового будинку № 21 по вул. Преображенська, в м. Арциз Одеської області 30 липня 2021 року.