вул. Будівельників, №3

У відповідності до п. 9 ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», п. 8 Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами, затвердженого постановою КМУ від 24.02.16 р. № 109, виконавчий комітет Арцизької міської ради розміщує результативну частину протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку №3 по вул. Будівельників в м. Арциз від 21.06.2018 року:
1. Відкликати призначеного управителя будинку. Визначити управителем житлового будинку №3 в м. Арциз, Одеської області вулиці Будівельників товариство з обмеженою відповідальністю «Арцизька Управляюча Компанія». Уповноважити Арцизьку управляючу компанію на надання протоколу зборів співвласників до виконавчого комітету Арцизької міської ради на зберігання. Затвердити наступні умови договору з управителем:
Перелік послуг , витрати на 1 м2:
- утримання, реконструкція, проведення поточного ремонту спільного майна - 0,70 грн.
- прибирання прибудинкової території - 0,48 грн.
- винагорода управителю - 0,42 грн.
Всього витрат за 1 м2 загальної площі квартири - 1,60 грн.

2. Обрати Чебан Галину Віссаріонівну уповноваженою особою співвласників будинку під час укладення, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням.