вул. Преображенська, №17

У відповідності до п. 9 ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», п. 8 Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами, затвердженого постановою КМУ від 24.02.16 р. № 109, виконавчий комітет Арцизької міської ради розміщує результативну частину протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку №17 по вул. Преображенська в м.Арциз від 25.08.2020 року:

1. Відкликати призначеного управителя будинку. Визначити управителем житлового будинку в м. Арциз, Одеської області вулиці Преображенська, будинок № 17 товариство з обмеженою відповідальністю «Арцизька Управляюча Компанія». Уповноважити Арцизьку управляючу компанію на надання протоколу зборів співвласників до виконавчого комітету Арцизької міської ради на зберігання. Затвердити наступні умови договору з управителем:

Перелік послуг (витрати на 1 м2):

1 Утримання, реконструкція, проведення поточного ремонту спільного майна - 0,70

2 Прибирання прибудинкової території - 1,60 грн

3 Винагорода управителю - 0,20 грн

Всього витрат за 1 м2 загальної площі квартири: 2,50 грн

2. Обрати Польського Віктора Михайловича уповноваженою особою співвласників будинку під час укладення, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням.