• На головну
  • Регуляторна політика
  • Повідомлення про оприлюднення
  • Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському транспорті загального користування».

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському транспорті загального користування».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському транспорті загального користування» та аналізу його регуляторного впливу.
Проект спрямований на визначення розрахунків економічно - обґрунтованих витрат на проїзд в міському автомобільному транспорті загального користування для погодження виконавчим комітетом міської ради.
Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Арцизької міської ради у розділі «Регуляторна політика» – «Проекти регуляторних актів».
Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення: 68400, м.Арциз, вул. Соборна, буд.46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 0(4845) 3-41-72.