• На головну
  • Регуляторна політика
  • Повідомлення про оприлюднення
  • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Арцизької міської ради проєкту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади» з аналізом його регуляторного впливу.
Розробник проєкту регуляторного акту – відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, транспорту та благоустрою Арцизької міської ради.
Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акту є - забезпечення благоустрою в населених пунктах Арцизької міської територіальної громади, підтримання в них чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.
З проєктом рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися за адресою: 68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, буд. 46 а, кабінет № 10 та на офіційній веб-сторінці Арцизької міської ради за посиланням http://www.arciz-rada.gov.ua/regulyatorna-diyalnist/oprilyudnennya-regulyatornikh-aktiv.
Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту приймаються відділом капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, транспорту та благоустрою Арцизької міської ради до 29 липня 2021 року
- у письмовому вигляді за адресою: 68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, 46-а ;
- в електронному вигляді на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту Правил благоустрою».

Завантажити Проект рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Арцизької міської територіальної громади».

Завантажити ПРАВИЛА благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади.

Завантажити Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади».