Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ – ПРОЕКТУ РІШЕННЯ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ІЗ СПЛАТИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ НА 2022 РІК».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ – ПРОЕКТУ РІШЕННЯ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ІЗ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, НА 2022 РІК».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ – ПРОЕКТУ РІШЕННЯ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА 2022 РІК».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ – ПРОЕКТУ РІШЕННЯ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ РОЗМІРІВ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ НА ТЕРИТОРІЇ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ – ПРОЕКТУ РІШЕННЯ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В АРЦИЗЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НА 2021- 2023 РОКИ».

План діяльності з підготовки регуляторних актів.

РІШЕННЯ №1450-VIII Про затвердження плану діяльності Арцизької міської ради з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2023 рік.

ПЛАН діяльності Арцизької міської ради з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2023 рік.

РІШЕННЯ №1014 Про затвердження плану діяльності Арцизької міської ради з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2022 рік.

ПЛАН діяльності Арцизької міської ради з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2022 рік.

РІШЕННЯ №84 Про затвердження плану роботи з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік та плану-графіку здійснення відстеження результативності діючих регуляторних актів Арцизькою міської радою на 2021 рік.

РІШЕННЯ №358 Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 24 грудня 2020 року № 84-VІІІ «Про затвердження плану роботи з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік та плану-графіку здійснення відстеження результативності діючих регуляторних актів Арцизькою міською радою на 2021 рік».

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Арцизької міської ради «Про за-твердження програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Арцизькій міській територіальній громаді на 2021- 2023 роки»

Повідомлення про оприлюднення проекту
регуляторного акту – проекту рішення Арцизької міської ради «Про за-твердження програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Арцизькій міській територіальній громаді на 2021- 2023 роки»


Дата: 22.10.2021

Арцизька міська рада повідомляє, що відповідно до вимог статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Арцизька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Арцизькій міській територіальній громаді на 2021- 2023 роки».
Проект рішення «Про затвердження Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Арцизькій міській територіальній громаді на 2021- 2023 роки» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Арцизької міської ради за адресою: http://www.arciz-rada.gov.ua.
Пропозиції та зауваження щодо проекту направляти до відділу економіки та інвестицій Арцизької міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: 68400 Одеська область, м.Арциз, вул. Соборна, буд. 46, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОЗНАЙОМИТИСЬ з ПРОЕКТОМ РІШЕННЯ Про затвердження Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Арцизькій міській територіальній громаді на 2021- 2023 роки.

ОЗНАЙОМИТИСЬ з Аналізом регуляторного впливу проекту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Арцизькій міській територіальній громаді на 2021- 2023 роки».

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Арцизької міської ради проєкту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади» з аналізом його регуляторного впливу.
Розробник проєкту регуляторного акту – відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, транспорту та благоустрою Арцизької міської ради.
Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акту є - забезпечення благоустрою в населених пунктах Арцизької міської територіальної громади, підтримання в них чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.
З проєктом рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися за адресою: 68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, буд. 46 а, кабінет № 10 та на офіційній веб-сторінці Арцизької міської ради за посиланням http://www.arciz-rada.gov.ua/regulyatorna-diyalnist/oprilyudnennya-regulyatornikh-aktiv.
Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту приймаються відділом капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, транспорту та благоустрою Арцизької міської ради до 29 липня 2021 року
- у письмовому вигляді за адресою: 68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, 46-а ;
- в електронному вигляді на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту Правил благоустрою».

Завантажити Проект рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Арцизької міської територіальної громади».

Завантажити ПРАВИЛА благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади.

Завантажити Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади».

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Арцизької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік»

Повідомлення про оприлюднення проекту
регуляторного акту – проекту рішення Арцизької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік»

Дата: 08.06.2021
Арцизька міська рада повідомляє, що відповідно до вимог статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Арцизька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Арцизької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік».
Проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Арцизької міської ради за адресою: http://www.arciz-rada.gov.ua.
Пропозиції та зауваження щодо проекту направляти до фінансового управління Арцизької міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: 68400 Одеська область, м.Арциз, вул. Соборна, буд. 46, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік.

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік».