• На головну
  • Регуляторна політика
  • Оприлюднення регуляторних актів
  • ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Арцизької міської ради «Про затвердження порядку передачі в оренду комунального майна Арцизької міської територіальної громади»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Арцизької міської ради «Про затвердження порядку передачі в оренду комунального майна Арцизької міської територіальної громади»

На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», на підставі Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року № 483, статей 793-797 Цивільного кодексу України та статей 283-291 Господарського кодексу України відділ комунальної власності земельних відносин та екологічних питань Арцизької міської ради виносить на розгляд Арцизької міської ради проєкт рішення «Про затвердження порядку передачі в оренду комунального майна Арцизької міської територіальної громади».
Рішення приймається з метою врегулювання правових і фінансових відносин між підприємствами, організаціями, установами, закладами та фізичними і юридичними особами, які виникають під час передачі в оренду комунального майна Арцизької міської територіальної громади.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту регуляторного акта приймаються розробником - відділом комунальної власності земельних відносин та екологічних питань Арцизької міської ради Одеської області, та депутатською комісією з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності, в письмовій формі, протягом місяця з дня опублікування проєкту регуляторного акта (до 29 липня 2021 року) та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, 46, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Арцизької міської ради Одеської області (http://www.arciz-rada.gov.ua/regulyatorna-diyalnist/oprilyudnennya-regulyatornikh-aktiv) в мережі Інтернет.

Матеріали для завантаження та ознайомлення:

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Проект рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Арцизької міської територіальної громади».

Пояснювальна записка до проєкту рішення Арцизької міської ради.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Арцизької міської ради Одеської області  «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Арцизької міської територіальної громади».

Порядок передачі в оренду комунального майна  Арцизької міської  територіальної громади.

Порядок розподілу орендної плати за комунальне майно  Арцизької міської територіальної громади.

Порядок виконання контрольних функцій у сфері оренди комунального майна Арцизької міської територіальної громади  (крім землі).

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР оренди єдиного майнового комплексу підприємства, його відокремленого структурного підрозділу та ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності.

Звіт про здійснення періодичного контролю об’єкта оренди.

Тест малого підприємництва (М-тест).