• На головну
  • Регуляторна політика
  • Оприлюднення регуляторних актів
  • Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Арцизької міської ради “Про встановлення тарифів на ритуальні послуги".

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Арцизької міської ради “Про встановлення тарифів на ритуальні послуги".

Арцизька міська рада повідомляє, що відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, в газеті “Дело” та на веб-сайті Арцизької міської ради в мережі Інтернет на сторінці http://www.arciz-rada.gov.ua буде розміщено проект регуляторного акту – проект рішення виконавчого комітету Арцизької міської ради “Про встановлення тарифів на ритуальні послуги". Пропозиції та зауваження щодо проекту направляти до виконкому Арцизької міської ради впродовж місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: 68400 Одеська область, м.Арциз, вул. 28 Червня, 95 «А», електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..