Аналіз регуляторного впливу проектів регуляторних актів

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Арцизької міської територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Арцизької міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд у міському транспорті загального користування».

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік».

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік».

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік».

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Арцизької міської територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Арцизької міської ради «Про затвердження Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Арцизькій міській територіальній громаді на 2021- 2023 роки».