Оголошення про проведення конкурсу

Оголошення про проведення конкурсу

з вибору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучено до складання звіту з експертної грошової оцінки комунального майна та здійснення рецензування експертної грошової оцінки комунального майна

Назва об’єкта та вартість:

Нежитлове приміщення №2 загальною площею 79,3 кв.м., розташоване за адресою: м. Арциз, вул. Інтернаціональна, 4.

Орган управління майном: виконавчий комітет Арцизької міської ради.

Мета проведення оцінки: визначення вартості комунального майна для зарахування на баланс Арцизької міської ради.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву на участь у конкурсі за формою, встановленою Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності (Додаток 3);
  • Копії установчих документів претендента (для юридичних осіб);
  • Копію паспорту (для фізичних осіб);
  • Завірену копію ліцензії (сертифікату) на проведення експертної грошової оцінки об’єктів нерухомості;
  • Конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт за 1 кв.м. нерухомого майна відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки комунального майна (подаються у запечатаному конверті);
  • Копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку комунального майна.

Конкурсна пропозиція претендента подається в окремому запечатаному конверті з надписом «На конкурс» та має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, який не може перевищувати терміну, зазначеного у публікації. Конверт подається разом з описом його вмісту та інформацією про претендента.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі в конкурсі не допускається. Комісією будуть розглядатися лише такі пропозиції учасників конкурсу, термін виконання робіт яких не перевищує 5 календарних днів.

Заяви на участь у конкурсі реєструються загальним відділом виконавчого комітету Арцизької міської ради.

Конкурс відбудеться 1 березня 2019 року за адресою: Одеська обл., м. Арциз, вул. 28 Червня 95-А, зал засідань о 14:00 год.

Документи до комісії приймаються до 26 лютого 2019 року включно за адресою: м. Арциз, вул. 28 Червня 95-А, приймальня Арцизької міської ради. Тел. для довідок: 3-11-50.