Оплата за проїзд у міському транспорті пільгових категорій громадян та пенсіонерів за віком

Згідно Постанови КМУ №197 від 14.03.2018 р. «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах»

та згідно рішення Арцизької міської ради №1210-VII від 24.12.2018 р. «Про включення пенсіонерів за віком до додаткової категорії громадян, які мають право на пільгове перевезення на маршрутах загального користування у м. Арциз» повідомляємо, що громадяни, які мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування згідно зазначеної Постанови КМУ, та пенсіонери за віком щомісячно отримають на особисті рахунки кошти – компенсацію за проїзд у міському транспорті. У зв’язку з чим з 1 січня 2019 року всі пільгові категорії громадян та пенсіонери за віком сплачують за проїзд у міському транспорті 5 грн.