СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПРОВЕЛА ПРОФІЛАКТИЧНУ РОБОТУ СЕРЕД ДІТЕЙ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ

У рамках проведення профілактики правопорушень серед неповнолітніх, Служба у справах дітей Арцизької міської ради започаткувала низку лекцій у школах з метою упередження небезпечних ситуацій, які можуть відбутися з дітьми під час літніх канікул.

Впродовж травня фахівці Служби відвідали навчальні заклади міста та населених пунктів громади, та провели лекції з учнями 5,6, 7 та 8 класів.
Так, дітям були висвітлені рекомендації та роз'яснення стосовно: кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх та повнолітніх осіб за діяння проти особистості, проти власності та проти суспільного спокою, обговорено дотримання дітьми правил дорожнього руху та купання в водоймах, знаходження в населеному пункті та поза його межами, дотримання комендантської години та обережної поведінки в умовах воєнного часу.

Спеціалісти відділу надали відповіді на питання учнів, які цікавили дітей.
Особлива увага під час лекцій приділялась профілактиці жорстокого поводження серед підлітків, насилля, булінгу та шляхів їх упередження, а також методам протидії так званим "групам смерті" (додаткам або діям окремих осіб в інтернеті спрямованих на доведення осіб до самогубства або/та інших небезпечних дій).
photo 2023 05 24 09 06 50
347392053 1950157905344227 7179570708989284602 n