В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Небесна Сотня – то в серцях вогонь,
Він гаряче палав за Україну.
Віднині тихим співом заспокой,
Ти, земле рідная свою дитину...
На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, 20 лютого, в центрі міста Арциз, біля пам’ятника загиблим воїнам пройшов мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На заході були присутні представники влади, громадськість, представники духовенства та працівники бюджетних установ та організацій.

По усіх загиблих українцях, героях, які полягли за незалежність, демократію, територіальну цілісність держави було відправлено панахиду, яку очолив протоієрей Василь Гасинець.

До всіх присутніх звернувся секретар Арцизької міської ради Ольга Добрякова, який закликав завжди пам’ятати про ті трагічні події та Героїв, які загинули під час Революції гідності та у війні з російським агресором.

Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв Майдану, які померли за Україну, та всіх, хто боровся за її волю.

В рамках заходу пройшло покладання квітів до пам’ятного знаку загиблих воїнів.
photo 2023 02 20 11 13 12
photo 2023 02 20 11 13 16