Заборгованість за комуналку : як вирішити проблему?

На сьогоднішній день мешканцями міста Арциза накопичено понад три мільйони гривень боргу за оплату послуг з обслуговування будинків. Про це інформує директор Арцизького комунального підприємства «Житловик» Алла Дєкова.
У той же час комунальне підприємство продовжує виконувати свої обов’язки - обслуговування, проведення поточних ремонтів будинків, прибирання прибудинкових територій.
 
«Наразі наше підприємство проводить комплекс заходів щодо врегулювання ситуації. Станом на сьогодні до Арцизького районного суду направлено понад 40 заяв на видачу судового наказу про стягнення заборгованості, - зазначає Алла Дєкова. - Як показала практика, навіть під час військового стану в рамках виконавчого провадження накладається арешт на майно та банківські рахунки боржників».
 
Для вирішення проблеми фахівцями КП «Житловик» розроблено індивідуальні заходи з підтримки кожного, хто з різних причин накопичив борг за квартплату. З усіх виникаючих питань можна звертатися до КП «Житловик», яке знаходиться за адресою: м. Арциз, вул. Свободи (колишня 28 червня), буд. 103 або за телефоном +38(096)105-99-13.
 
photo 2023 02 02 15 35 27