• На головну
  • Новини
  • ГОЛОВА АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ ПРЯМОБАЛКА

ГОЛОВА АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ ПРЯМОБАЛКА

Вчора, 1 лютого, голова Арцизької громади Сергій Парпуланський провів виїзний прийом громадян у селі Прямобалка.
Найактуальнішим для місцевих мешканців було питання щодо постійного аварійного відключення електроенергії через несправність вуличного трансформатора, який живить електроенергією все село.
Голова громади надав доручення профільному спеціалісту Арцизької міської ради підготувати письмове звернення до ДТЕК «Одеські електромережі» щодо ситуації, що склалася, оскільки дане підприємство відповідальне за обслуговування вуличних трансформаторів.
Також у числі звернень до голови громади були питання щодо благоустрою територій, отримання матеріально-грошової допомоги тощо.
Загалом під час виїзного прийому Арцизьким міським головою було надано вичерпні відповіді на більшість поставлених місцевими мешканцями запитань. З окремих питань було надано відповідні доручення старості старостинського округу та керівникам структурних підрозділів Арцизької міської ради.
Також голова громади провів нараду зі старостою та з колективами навчальних закладів, ФАПу, Будинку культури, робітниками КП «Комфорт- 16», під час якої було обговорено поточні проблеми в закладах та підприємствах та розглянуто подальший план роботи.

photo 2023 02 01 20 33 44

photo 2023 02 01 20 34 21

photo 2023 02 01 20 32 41

photo 2023 02 01 20 32 57