В Арцизькій районній філії Одеського ОЦЗ пройшло засідання круглого столу “Ні насиллю!” за участі представників Управління соціального захисту населення Болградської районної державної адміністрації, Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Болградського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області, КУ "ЦНСП" Арцизької міської ради та Павлівської сільської ради.

Домашнє насильство - це насильство щодо члена сім'ї, родича або співмешканця, а також щодо колишнього члена подружжя, навіть якщо він/вона не проживає в тому самому помешканні.
Цей вид насильства включає у себе всі 4 види насильства - фізичне, психологічне, економічне та сексуальне. Жертвою домашнього насильства може бути як чоловік, так і жінка, а також діти, батьки та будь-які інші співмешканці, однак, більше 90% потерпілих складають жінки. Майже завжди один з видів домашнього насильства призводить до іншого, а згодом і до всіх чотирьох.

У робочій атмосфері присутні обговорили питання привернення уваги суспільства до актуальних для українського суспільства питань подолання та попередження насилля в сім’ях, підвищення рівня обізнаності населення щодо можливості отримати допомогу.

На жаль, проблеми насилля в сім’ях існує і потрібно докладати максимум спільних, скоординованих дій усіх суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії насиллю в сім’ї аби зменшити прояви цього негативного явища.

В Арцизькій районній філіії Одеського ОЦЗ проводиться ряд інформаційних семінарів для безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, з гендерних питань.

Присутні дійшли висновку про необхідність широкого інформування населення громад про проблему домашнього насильства і права та можливості отримання допомоги постраждалими.
317359122 508069028030346 7925311901536755510 n