ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ: НЕ ІГНОРУЙТЕ СИГНАЛ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

В Україні триває страшна, безпощадна, жорстока війна. Рівень загрози обстрілів та потрапляння ракет в об’єкти енергетичної та критичної інфраструктури - вкрай високі у кожному місті нашої держави.

Тому вкотре наголошуємо: НЕ НЕХТУЙТЕ сигналом «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»! ВАШЕ ЖИТТЯ — НЕОЦІНЕННЕ!

📢Сигнал повітряної тривоги – це ваш друг, а не ворог.
❗️Попередження – це можливість бути готовим до небезпеки і зберегти своє життя та життя близьких.
Тому вкотре наголошуємо: отримавши сповіщення про повітряну тривогу, негайно перейдіть в укриття і перебувайте там до сигналу "Відбій повітряної тривоги!"❗️
Також наполегливо рекомендуємо:
✅кожному з вас ретельно вивчити локації найближчих від вашого дому чи офісу сховищ,
✅якщо у вас нема можливості дістатися укриття – пам’ятайте правило «двох стін»,
✅ і головне – не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!

Не нехтуйте своєю безпекою!
313044603 454300233462183 6492410382068364113 n