В Арцизькій громаді відзначили найкращих фахівців сільськогосподарських підприємств

Сьогодні, 25 листопада, перед початком позачергової сесії депутатів Арцизької міської ради, відбулося урочисте нагородження найкращих фахівців сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Арцизької громади з нагоди професійного свята.

Грамотами Арцизької міської ради за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, вирішення питань продовольчої безпеки держави, багаторічну самовіддану працю та з нагони Дня працівників сільського господарства нагороджені:
- Куцарєв Анатолій Семенович, головний агроном СГ «Куцарєв Ф.С.»;
- Лєшєв Євген Зіновійович, механізатор ФГ «АФ Бургіджі»;
- Мавров Віталій Христофорович, тракторист ФГ «Топалов В.ЗЗ»;
- Олійник Сергій Володимирович, тракторист машиніст ФГ «Промінь»;
- Чербаджі Іван Іванович, тракторист-машиніст ФГ «Деленське».

Голова Арцизкої громади Сергій Парпуланський привітав працівник сільського господарства із професійним святом та побажав міцного здоров'я, благополуччя їх родинам, досягнення нових висот у їхній нелегкій праці та мирного неба над головою.