ФЕРМЕРИ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ – ГЕРОЇ СЬОГОДЕННЯ

Цього року Ваша праця є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи. Але навіть в такий непростий для нашої країни час, ви не опускаєте руки і не втрачаєте оптимізму, а продовжуєте робити все можливе, аби нагодувати людей.
З нагоди свята Дня фермера, яке відзначається 19 червня, Арцизький міський голова Сергій Парпуланський привітав і нагородив найкращі фермерські та агропромислові господарства Арцизької громади Почесними грамотами, та подякував за невтомну працю та самовіддачу.
Так за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, вирішення питань продовольчої безпеки держави, багаторічну самовіддану працю та за нагоди Дня фермера грамотами Арцизької міської ради відзначено:
🌾фермерське господарство "Топалов В.З."
🌾 селянське (фермерське) господарство Куцарєва Ф.С.**
🌾 ТОВ "Арцизька м'ясна кампанія"
🌾 фермерське господарство "Промінь"
🌾 фермерське господарство "Деленське"
🌾 фермерське господарство "Агрофірма Бургуджі".
Завдяки Вашим працьовитим рукам, багатому досвіду та працьовитості живе наша Українська нива, розвивається сільське господарство, створюються нові робочі місця, відбудовується економіка.
Ви - надійний тил аграрної сфери нашої держави!
290253062 5248749468554953 2964312075123253835 n