КОНКУРС ДЛЯ БІБЛІОТЕК АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ до Дня Конституції України!

Приз - суперкомплект з 4-х книг "Навички майбутнього"
Умови конкурсу:
📖Учасником конкурсу є будь-яка бібліотека Арцизької громади та ії відвідувачі.
📖Ви маєте створити відеоролик, в якому відвідувачі декламують статті книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих».
Посилання: https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/717#page/1/mode/2up
📖Відправити готовий відеоролик на пошту Відділу культури та туризму Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15:00 20 червня.
📖Ми розмістимо відеоролик у цій групі Арцизчина культурна та туристична (Відділ культури та туризму) та Арцизька міська публічна бібліотека для ознайомлення широкого кола користувачів соціальних мереж з роботами.
📖23 червня о 15:00 у цій групі буде оголошено голосування за порядковими номерами відеороликів.
📖Переможця визначать користувачі соціальних мереж за найбільшою кількістю голосів.
📖Голосування завершується 27 червня 2022 року об 11:00, після чого буде оголошено переможця.
📖Усі учасники отримають сертифікат учасника Конкурсу.
📖Бібліотека, якак переможе нагороджується спеціальним дипломом та суперкомплектом з 4-х книг «Навички майбутнього».
Положення про конкурс закріплене у публікації.
Організатор конкурсу: Відділ культури та туризму Арцизької міської ради.
Координатор конкурсу: Арцизька міська публічна бібліотека.