• На головну
  • Новини
  • УВАГА: в Арцизькій громаді зростає чисельність дітей із коронавірусною інфекцією

УВАГА: в Арцизькій громаді зростає чисельність дітей із коронавірусною інфекцією

В Арцизькій громаді стрімко зростає чисельність дітей із коронавірусною інфекцією.

Така динаміка пояснюється декількома факторами, зокрема, поширенням нового варіанту "Омікрон", неможливістю вакцинувати проти ковід дітей до 12 років та ослабленням карантину.

Через стрімке зростання захворюваності на сезонні ГРВІ та поширення випадків COVID-19 серед дітей, учора, 24 січня, голова Арцизької громади Сергій Парпуланський провів термінову нараду з головним лікарем Арцизької опорної лікарні Зіновієм Івановичем Челаком та керівником КНП «ЦПМСД» Федоровою Людмилою Василівною.

Щоб захистити дітей та оточуючих від розповсюдження коронавірусної інфекції та контролювати епідеміологічну ситуацію в громаді, під час наради було прийнято в терміновому порядку запровадити низку заходів:

  • Провести нараду з лікарями для активізації роботи та моніторингу;
  • Інформувати навчальні заклади з усіх випадків інфікування та встановити контроль за дітьми з сімей, де є випадки захворювання на COVID-19;
  • Провести роботу з вакцинації та запобіжних заходів серед населення;
  • Навчальним закладам посилити контроль за станом здоров'я дітей. Не допускати до занять дитину, якщо у неї спостерігається виражена симптоматика захворювання або температура вище 37°.

Шановні батьки!

Нагадуємо, що основними симптомами COVID-19 є підвищена температура, лихоманка, сухий подразнюючий кашель, утруднене дихання, задуха, стискання в грудях, біль у горлі.

Вірус може приховувати себе якийсь час. Перевіряйте стан дитини до виходу з дому! Якщо на Covid–19 хворіє хтось, хто мешкає з дитиною разом, не ведіть дитину до ЗДО. Якщо Ваша дитина захворіла на Covid–19 (або є підозра на те, що вона хвора) повідомте негайно про це вчителя або вихователя для подальшого спостереження за іншими дітьми у класі/групі.

Бережіть себе та своїх близьких!

Пам’ятайте, що соціальна відповідальність – НАЙГОЛОВНІШЕ!

48eb417 854f978 697c1b3 6073d58 kid hospital