У Арцизькій міській раді відбулося позачергове засідання комісії з прав дитини

Сьогодні, 20 грудня, в Арцизькій міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У ході зборів було розглянуто та прийнято рішення стосовно негайного відібрання малолітніх дітей з неблагополучної сім’ї з подальшим влаштуванням їх до державного дитячого закладу.

Службою у справах дітей Арцизької міської ради неодноразово проводилися профілактичні бесіди з батьками проблемної родини щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків та ведення здорового способу життя.

На додачу до постійного ігнорування батьківством, у помешканні, де проживають діти, повністю відсутня електрика, і, відповідно, джерела тепла.

За таких умов подальше перебування в сім’ї малолітніх дітей загрожує їх здоров’ю та життю.

Члени комісії вислухали аргументацію начальника Служби з питань захисту прав дітей та одноголосно підтримали пропозицію відібрати малолітніх дітей з неблагополучної сім’ї з подальшим влаштуванням їх до державного дитячого закладу на повне державне забезпечення.