В Арцизькій громаді відбувся семінар «Реалії та перспективи транскордонного співробітництва»

Сьогодні, 24 листопада, в малому залі засідань Арцизької міської ради відбувся семінар на тему: «Реалії та перспективи транскордонного співробітництва»
Організатор: Агентство транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай».
Учасниками заходу стали представники місцевого самоврядування з Арцизької, Саратської та Павлівської громад Болградського району.
Під час заходу розглянули наступні питання:
- розвиток транскордонного співробітництва як один із рушіїв для виходу з посткоронавірусної кризи;
- перелік програм ЄС, актуальних для України в рамках багаторічної фінансової перспективи ЄС за 2022-2027 роки;
- побратимство як інструмент міжнародного співробітництва.
Також учасники семінару висловили свої думки стосовно участі територіальних громад Одеської області у транскордонних проектах у контексті Дунайської стратегії.
Насамкінець голова Арцизької міської ради Сергій Парпуланський та директор Агентства транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» Сергій Капталан підписали Договір про взаємне партнерство. Підписаний Договір дозволить Арцизькій громаді брати участь у розробці та реалізації міжнародних проектів, підготовці фахівців із написання грантів та знаходити потенційних зовнішніх партнерів для подальшого інвестування в розвиток громади.
Зазначимо, одним з напрямів діяльності Агентства є встановлення та розвиток всебічних контактів з українськими та зарубіжними організаціями з метою налагодження й здійснення обміну науковою інформацією і досвідом. Пріоритетним ж напрямком його роботи є розвиток транскордонного співробітництва.

IMG 6643 2