Депутати Арцизької міськради вирішили преміювати медиків КУ «ЦПМСД» за роботу з пацієнтами на COVID-19

Сьогодні, 19 листопада, під час чергової сесії Арцизької міської ради серед усіх питань було прийнято рішення преміювати медичних працівників Арцизької комунальної установи «Центру первинної медико-санітарної допомоги».
На сьогоднішній день доплату за роботу з пацієнтами, в яких зафіксували коронавірус, отримує лише медперсонал, що працює в ковідних відділеннях. Сімейні лікарі, медсестри та санітарки, які щодня контактують з коронавірусними хворими та надають їм першу допомогу, однаково ризикують своїм здоров'ям, проте жодних грошових компенсацій, крім зарплати, для них не передбачено.

Депутати Арцизької міської ради взяли цей факт до уваги та вирішили виділити з міського бюджету необхідну суму для преміювання медичних працівників КУ «ЦПМСП».

За інформацією керівника КУ «ЦПМСП» Людмили Федорової у Центрі працюють всього 76 медпрацівників, які надають медичні послуги усім мешканцям Арцизької громади.

Також премію до новорічних свят отримають співробітників шкіл, дитячих садків, комунальних підприємств та працівників сфери культури.

Наступної сесії за рахунок економії планується виділити кошти на премії медпрацівникам Арцизької лікарні.