Автомобільну дорогу Арциз-Задунаївка тимчасово покращать перед капітальним ремонтом

Цього тижня розпочато роботи з вирівнювання (грейдування) та підсипки щебенево-піщаної суміші на деяких ділянках автомобільної дороги Арциз-Задунаївка.
Роботи проводяться за домовленістю Арцизької міської ради з керівництвом Служби автомобільних доріг. З боку Арцизької міської ради надається матеріал для підсипки – щебенево-піщана суміш.
Ділянки автомобільної дороги Арциз-Задунаївка знаходяться у вкрай незадовільному стані, через що негативно впливає на безпеку дорожнього руху. Заходи з вирівнювання та підсипки дороги дадуть змогу автомобільному транспорту безпечно пересуватися в осінньо-зимовий період.
Капітальний ремонт всієї дороги Арциз-Задунаївка заплановано провести у 2022 році.