Засідання сесії Арцизької міської ради: бюджетні рішення

На черговій сесії депутатів Арцизької міської ради, яке відбулось в п’ятницю, 16 квітня 2021 року, було затвердженно ряд необхідних бюджетних рішень для Арцизької громади.

Однією з найперших потреб громади є ремонт доріг. Голова громади Сергій Парпуланський ініціював виділення коштів на ремонт доріг повіряно-струменевим методом під час засідання сесії. Депутати Арцизької міської ради проголосували «за» даний проект. Таким чином, на проведення ямкового ремонту доріг виділено кошти з місцевого бюджету в сумі приблизно 1 млн. грн.

Через загрозу закриття деяких неавтоматизованих відділень АТ «Укрпошти» в населених пунктах , де чисельність населення менше 1,2тис. осіб голова громади Сергій Парпуланський та керівництво АТ «Укрпошта» підписали Меморандому про співробітництво та партнерство. Згідно цього меморандуму буде продовжено й надалі роботу відділень «Укрпошти» в таких населених пунктах Арцизької громади, як с.Нова Іванівка та с.Задунаївка.
Але однією з умов даного документа є підтримка відділень органами місцевого самоврядування громади. Тому на останній сесії було виділено приблизно 100 тис. грн. на автоматизацію робочих місць в обох відділеннях , а саме для закупки необхідного обладнання.

Також на сесії міської ради заплановано виділити кошти більш ніж 790 тис. грн. на продовження будівництва дитячого садка в с. Прямобалка.
Прийнято рішення затвердити та профінансувати Программу «Оздоровлення та відпочинку дітей Арцизької міської територіальної громади» у розмірі 245 тис. грн. піде на оздоровлення та відпочинок дітей певних категорій громади у таборі «Ювілейний».

Для отримання детальної інформації переходьте за посиланням: