Звернення до Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради щодо сприяння організації перевірки роботи станції екстреної медичної допомоги

Нещодавно до міського голови Сергія Парпуланського надійшли звернення від мешканців чотирьох старостинських округів Арцизької громади стосовно не професійного виконання своїх зобов’язань фельдшером Новоіванівської станції екстренної медичної допомоги.
Ознайомившись із ситуацією, що склалась в цих населених пунктах будо вирішено звернутися до Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради стосовно вирішення цього питання, а саме провести перевірку роботу фельдшера Новоівановської станції екстреної медичної допомоги.

Текст даного звернення від керівництва та депутатського корпусу Арцизької міської ради:
    «На території с.Нова Іванівка Арцизької міської територіальної громади знаходиться пункт постійного базування станції екстреної (швидкої) медичної допомоги комунальної установи «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Одеської обласної ради, який обслуговує чотири старостинські округи громади  - Новоіванівський, Деленський, Главанський та Задунаївський. До нас звернулись мешканці цих населених пунктів зі скаргою щодо поведінки та професійних навичок фельдшера новоіванівської станції екстреної медичної допомоги – Арабоджи Тетяни Миколаївни.
В своєму зверненні мешканці повідомляють про незадовільну роботу фельдшера та неетичне ставлення до пацієнтів, що звернулися по допомогу (тобто з хворими поводиться грубо, нетактовна, використовує нецензурну лексику, неналежно виконує свої обов’язки, непрофесійна (наприклад, не вміє ставити крапельницю, внутрішньовенні ін’єкції, діагнози, тощо).
Все це призвело до того, що мешканці відчувають страх та тривогу за своє здоров’я та життя, коли фельдшер Арабоджи Т.М. на своїй зміні.
Зважаючи на вищевикладене, просимо Вашої допомоги у вирішенні питання організації перевірки роботи фельдшера Новоіванівської станції екстреної медичної допомоги Арабоджи Тетяни Миколаївни, враховуючи  що даний комунальний заклад знаходиться в компетенції обласного рівня.

З повагою, депутати Арцизької міської ради»