Арцизькі футбольні тренери стали участниками проекту UEFA Playmakers в Україні

Для того, щоб зробити футбол цікавим для дівчат, директор Арцизької ДЮСШ, Мігов Віталій Дмитрович, та вчитель фізичної культури Виноградівського ОЗЗСО, Черкес Олексій Сергійович, пройшли спеціальний навчальний курс УЄФА і стали тренерами проєкту UEFAPlaymakers в Україні. Саме дівчата Арцизького ЗЗСО №5 та Виноградівського ОЗЗСО стануть першими учасниками Одеської області в цьому проєкті.

Тренери розповіли, що програма Playmakers використовує інноваційний підхід сторітелінгу за участю героїв Діснея, щоб допомогти більшій кількості дівчат відчути задоволення від регулярних фізичних вправ та футболу.

"На відміну від традиційних футбольних програм, кожне з 10 вступних тренувань Playmakers засноване на розповіді, яка базується на основі мультфільмів, що зробили мільярдні касові збори – "Крижане Серце" та "Суперсімейка", – розповіли нам тренери. – Оснащені інвентарем: футбольними м'ячами, манішками та конусами, заохочує дівчат грати ролі популярних персонажів, таких, як Еластика та Ельза з Анною, що оживляють сцени з мультфільмів через рух, командну роботу та уяву".

Проєкт Playmakers зосереджується на формуванні у дівчат впевненості в рухах, заохоченні творчого мислення та легкому спілкуванні з друзями. Тренування також знайомлять дівчат з основними футбольними навичками, але все це подається у цікавій ігровій формі.Дівчата опанують і футбольні елементи: від простого до складного, і життєві навички. Навчання проходитиме у співпраці: тренер, дитина, батьки.

сма

ооо