В Арцизькій громаді впровадили електронну систему «Соціальна громада»

Всі населені пункти старостинських округів Арцизької міської територіальної громади приєдналися до Програмного комплексу "Інтегрована інформаційна система "Соціальна громада", за допомогою якої кожний житель села може подати заяву та пакет документів на призначення соціальної допомоги, житлових субсидій, пільг за місцем проживання.

Тепер жителю села необов'язково їхати до Арцизу для подачі заяви, а всі потрібні документи можна надати діловоду старостинського округу, який переведе подану документацію в електронний вигляд і направить безпосередньо до органу соціального захисту. Даний програмний комплекс не тільки спрощує та прискорює обмін і обробку інформації, але й забезпечує зручність для мешканців Арцизької територіальних громади.