Комісія ТЕБ та НС прийняла рішення щодо посилення карантинних заходів в Арцизькій громаді

Вчора, 22 березня 2021 року, відбулося засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

На засіданні розглянуто питання вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Арцизької міської територіальної громади.

Для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-СoV-2, з урахуванням епідситуації та вимог Протоколу № 30 від 10 липня 2020 року засідання комісії ТЕБ та НС Одеської облдержадміністрації, міська комісія ТЕБ та НС прийняла низку рішень.

Відповідно до протоколів позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 22.03.2021 року та позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Болградської районної державної адміністрації від 22.03.2021 року комісія вирішила:

- Встановити з 00 год. 00 хв. 23 березня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Арцизької міської територіальної громади.

- Запровадити на території Арцизької міської територіальної громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

- максимально перевести роботу персоналу на віддалений режим роботи із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях, режиму регулярного провітрювання та дезінфекції приміщень;

- запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради заборонити відвідування закладів освіти здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, про що скласти відповідний розпорядчий документ.

Комунальним підприємствам «Благоустрій», «Житловик», «Комфорт-16» забезпечити виконання заходів щодо проведення дезінфекції місць масового скупчення людей (громадські зупинки, дитячі майданчики тощо)

Старостам старостинських округів Арцизької територіальної громади на період карантину припинити діяльність ринків на території сіл громади.

Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради, комунальному підприємству «АФСП «Колос» припинити проведення спортивних заходів (крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України), а також тренування в закритих приміщеннях.

Рекомендувати відділенню поліції №1 Болградського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, Арцизькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби України в Одеській області забезпечити посилений контроль за дотриманням карантинних заходів на території ПСК «Центральний ринок Арцизької райспоживспілки», а також на об’єктах торгівельної мережі, в аптеках, банках та інше.

Рекомендувати перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на території Арцизької міської територіальної громади:

- Встановити обмеження в частині заборони перевезень пасажирів в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, із неухильним виконанням вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених Головним державним санітарним лікарем України від 21.05.2020 року №23;

- Систематично здійснювати санітарну обробку всього рухомого складу. У транспортних засобах на час карантину проводити вологе прибирання із застосуванням деззасобів після закінчення робочої зміни та висадки пасажирів, а протягом дня проводити вологе прибирання транспортного засобу. Дезінфекції підлягають: підлога, двері, поруччя, сидіння, кабіна водія.

- Забезпечити безпечні умови праці для працівників.

Релігійним організаціям Арцизької міської територіальної громади при проведенні богослужінь враховувати вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Завантажити Протокол № 1 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Арцизької міської ради від 22 березня 2021 року.

2.22.3