Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг поводження з побутовими відходами в населених пунктах Арцизької територіальної громади

Відповідно Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року № 1173 виконавчий комітет Арцизької міської ради оголошує конкурс на поводження з побутовими відходами на території Арцизької територіальної громади.

1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: Виконавчий комітет Арцизької міської ради Арцизького району Одеської області.
1.2. Юридична адреса: 68400 Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, 46.
2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Арцизької міської ради «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг поводження з побутовими відходами в населених пунктах Арцизької територіальної громади» від 24.02.2021 року № 32.
3.Місце і час проведення конкурсу, прізвіще та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами участі в конкурсі:
Місце: Виконавчий комітет Арцизької міської ради – 68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, 46, , III-й поверх (мала зала засідань).
Дата та час: 15 квітня 2021 року о 10:00 год.
Відповідальна особа: Дєбєляк Тетяна Іванівна – головний спеціаліст-архітектор, телефон: (068) 848-07-12
4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
– наявність матеріально – технічної бази;
– вартість надання послуг;
– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів, наявність в установчих документах виду діяльності у сфері поводження з побутовими відходами;
– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
Обов’язковою умовою, для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів по всій території Арцизької територіальної громади до місця видалення відходів – Арцизького полігону твердих побутових відходів:
- Арциз – 3 км;
- Плоцьк – 17 км;
- Прямобалка – 20 км
- Виноградівка – 23 км;
- Новоселівка – 23 км;
- Делень – 29 км;
- Главані – 30 км;
- Надеждівка – 30;
- Кам’янське – 32 км;
- Задунаївка – 37 км;
- Новоїванівка – 44 км;
- Холмське – 40 км;
- Новохолмське – 45 км.
5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
Територія багатоповерхової та приватної житлової забудови в межах Арцизької територіальної громади, орієнтовною площею 761,56 кв.км.
6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
Житловий фонд 8622 будинки, з них:
– приватні житлові будинки (домогосподарства) розміщені на всій території громади - (8528 дворів);
– суб’єкти господарювання - 243;
– бюджетні установи - 63;
– багатоквартирні будинки (94 будинка) з централізованим водопостачанням та водовідведенням.
Обсяг надання послуг поводження з побутовими відходами, що утворюються фізичними та юридичними особами на території Арцизької територіальної громади з приватного сектору, багатоквартирних будинків та від суб’єктів господарювання складає 50 тис.куб.метрів/рік
7. Характеристика, включаючи потужність, та місце знаходження об’єктів поводження з побутовими відходами:
Арцизький полігон твердих побутових відходів розташований за межами міста Арциз на відстані - 3 км.
Проектна потужність полігону по захороненню – 54,4 тис. тон. Площа земельної ділянки – 2,0 га, тип – висотний. Рік введення в експлуатацію – 1990р.
8. Способи, місце та кінцевий срок подання конкурсних пропозицій:
8.1. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатанному конверті за адресою: 68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, 46.
8.2. Місце подання конкурсних пропозицій – Арцизька міська рада, м. Арциз, вул. Соборна, 46.
8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 14 квітня 2021 року до 16:00 год. не менше 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проводитиметься 15 квітня 2021 року о 10:00 год у приміщенні Арцизької міської ради (68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна, 46 III-й поверх, мала зала засідань).
Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (068)848-07-12