• На головну
  • Новини
  • Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

IMG 3080

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проект «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин непродовольчих товарів роздрібної торгівлі) за адресою: вул. Соборна, 14, м. Арциз Арцизького району Одеської області» (далі – проект ДПТ) розроблено на підставі рішення Арцизької міської ради № 1870 – VII від 14.05.2020 р.

Склад та зміст проекту ДПТ відповідають ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Містобудівну документацію розроблено з метою визначення функціонального призначення території.

Проектована територія розташована майже в самому центрі міста. Нове будівництво планується на ділянці по вулиці Соборній, 14. Об'ємно-просторове рішення прийняте згідно з вимогами замовника, організації планової діяльності та санітарними та протипожежними нормами. Згідно витягів з бази даних земельного кадастру, ділянки в межах відводу знаходяться в приватній власності. Забудова, розміщена на даній території, згідно технічного паспорту будівель та споруд № 1279713 станом на 22.05.2012 р. має 50% зносу.

Проектом детального плану території (під громадську забудову) загальною площею 0,3137 га передбачено:

- розміщення будівлі магазину торгівельною площею - 600,0 м2 торг.пл.;

- господарський майданчик – 12,0 м2 заг.пл.;

- резервуар-септик для госп.-побутових стоків – 20,0 м3;

- резервуар очищених стоків – 30,0 м3.

Обслуговування території здійснюється двома в’їздами - виїздами з вул. Соборна.

Загальна кількість працюючих становить 7 осіб.

Ділянки іншого функціонального призначення на проектованій території відсутні.

Замовник розробки проекту ДПТ: Арцизька міська рада Одеської області.

Розробник проекту ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту ДПТ: ПП «ІНЖГРУП».

IMG 3075

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Арцизька міська рада, вул. Соборна, буд. 46, м. Арциз, Одеська область, 68400; тел. (048) 45-31-063, www.arciz-rada.gov.ua; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

3. Процедура громадського обговорення:

а) строки: з 1 березня 2021 року протягом 30 днів включно;

б) спосіб участі громадськості: надання письмових зауважень та пропозицій (в тому числі в електронному вигляді). Усі зауваження і пропозиції , одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє;

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Арцизька міська рада, вул. Соборна, буд. 46, м. Арциз, Одеська область, 68400; тел. (048) 45-31-063, www.arciz-rada.gov.ua; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси: Арцизька міська рада, вул. Соборна, буд. 46, м. Арциз, Одеська область, 68400; тел. (048) 45-31-063, www.arciz-rada.gov.ua; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

д) строки подання зауважень і пропозицій: з 1 березня 2021 року протягом 30 днів включно

е) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Арцизька міська рада, вул. Соборна, буд. 46, м. Арциз, Одеська область, 68400; тел. (048) 45-31-063, www.arciz-rada.gov.ua; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ

IMG 3078