ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – підприємців, які використовують найману працю.
З метою додержання законодавства про працю щодо легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників на території Арцизької територіальної громади, Арцизькою міською радою будуть вжиті відповідні заходи контролю. Так з 1 березня 2021 року спеціальна комісія з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників розпочне здійснювати рейди обстеження на території Арцизької територіальної громади.
Просимо привести у законодавче поле трудові відносини з найманими працівниками, щоб убезпечити свій бізнес від штрафів за порушення законодавства про працю, передбачених чинним законодавством України.