Арцизька міська рада оголошує конкурс «Сяйво талантів»

💐Наближається 8 березня-Міжнародний жіночий день. Це свято весни, жіночої краси, ніжності, мудрості та особливої уваги до прекрасної половини людства.
Напередодні свята Арцизька міська рада оголошує конкурс «Сяйво талантів».
Кожна жінка Арцизької громади (від 16 років) може поділитися своїм талантом і стати однією з переможець та власниць цінного призу.🎁Переможниць конкурсу буде обрано за такими номінаціями:
🔹«Фантазія краси»(візаж, зачіски, макіяж та інш.);
🔹«Найкраща майстриня»(роботи з декоративно-прикладного мистецтва тощо);
🔹«Поетичні крила»(написання віршів, поем, прози та інш.);
🔹 «Магія музики» (вокал, хореографія тощо)
📜Умови конкурсу дуже прості!
1️⃣Необхідно заповнити анкету - ЗАВАНТАЖИТИ ЗРАЗОК.
2️⃣Додати фото або відеодокази свого таланту.

❗️Заявки приймаються до 27 лютого включно.
Ми ознайомлюватимемо вас з роботами учасниць у даній групі по мірі надходження заявок. Тобто фото або відео таланту з описом будуть публікуватися до 27 лютого.
Чотирьох переможниць обере спеціально створена комісія із виключно чоловічим складом, з яким ми вас обов’язково ознайомимо пізніше.
ТАКОЖ ОРГАНІЗАТОРАМИ ПЕРЕДБАЧЕНО ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ.
Тому 1 березня всі творчі роботи ми виставимо на онлайн-голосування, яке триватиме до 4 березня включно. Учасниця, яка набрала найбільшу кількість позначок «Подобається», стане переможницею і отримає спеціальний приз.

Важливо❗️
🔸Порядкові номери учасниць будуть присвоюватися по мірі надходження заявок.
🔸Подати заявку на участь можуть як самі номінатки, так і організації, підприємства, громад кість.
🔸Нагородження переможниць та учасниць конкурсу відбудеться на офіційній церемонії 5 березня.
Організатором конкурсу виступає Арцизька міська рада.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:
068-920-39-37 (Тетяна)