ПОВІДОМЛЕННЯ КП «Водоканал»

РІШЕННЯ Про  розгляд  та  затвердження    планових  тарифів  на  комунальні  послуги  з  поводження  побутових  відходів.

РІШЕННЯ Про  встановлення    тарифів  на  водопостачання  та  водовідведення.

Комунальне підприємство «Водоканал»

68400 Одеська область,                  р/р 26000300056797                            Телефон

м. Арциз                           Ощадбанк , м.  Одесса                        8-04845-31353

вул. Інтернаціональна, 4             МФО 328845, КОД 32795506             8-04845-32477

ПОВІДОМЛЕННЯ

Комунальне підприємство «Водоканал» повідомляє, що згідно рішення виконавчого комітету Арцизької міської ради № 675 від 07.09.2020 року керуючись п.2,ч 1 ст.28,ст,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2, ч.3 ст.4, ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» по водопостачанню та водовідведення з 1.10.2020 року у зв`язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з 01.09.2020 року будуть підвищені тарифи по водопостачанню та водовідведенню:

Тарифи складуть за 1 куб.м з ПДВ по водопостачанню:

- для населення -15-70 грн.

-для бюджетних організацій – 23-30 грн.

-для інших користувачів -36-15 грн.

Тарифи складуть за 1 куб.м з ПДВ по водовідведенню:

- для населення -11-86 грн.

-для бюджетних організацій – 19-16 грн.

-для інших користувачів -30-20 грн.

Для споживачів у яких відсутній лічильник за одну особу у розмірі:

5,7 куб.м х 27-57 = 157-15 грн.

4,5 куб.м х 15-70 =   70,65 грн.

Нагадуємо, що згідно Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення у населенних пунктах України (Наказ Мінрегионів № 190 від 27.06.2008 р.) забов`язує споживачів установити засоби облику води.

З повагою адміністрація КП «Водоканал»

Согласно п. 4.1. раздела IV Правил пользования системами централизованного коммунального водоснабжения и водоотвода в населенных пунктах Украины (приказ Минрегиона от 27.06.2008 года № 190) для присоединения к системам централизованного водоснабжения и водоотведения заказчику необходимо получить технические условия в соответствии с Порядком предоставления архитектурно-планировочного задания и технических условий относительно инженерного обеспечения объекта архитектуры и определения размера платы за их выдачу, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 20.12.99 №2328.

Технические условия изготавливаются на основании опросного листа на присоединение объекта заказчика к системам централизованного водоснабжения и водоотведения с учетом мощностей сооружений, пропускной способности сетей, с указанием условий для проектирования ввода: места подключения, места расположения водомерного узла, условий для устройства промежуточного резервуара и насосов - повышателей натяжения.

Таким образом, обязательность установки водомерного узла прописана на законодательном уровне, а потому, если Вам выдали технические условия с обязательным установка счетчика - это нельзя трактовать как принуждение со стороны водоснабжающего предприятия.

Согласно п. 5.3. этих это Правил устройства узла учета осуществляется за счет потребителей.