СТРУКТУРА АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ ІЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ, ТА ВІДОКРЕМЛЕНИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

СТРУКТУРА АПАРАТУ МІСЬКОЇ РАДИ ІЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ, ТА ВІДОКРЕМЛЕНИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

  Виконавчі органи міської ради
  Відділ бухгалтерського обліку, звітності та фінансово-господарського забезпечення
  Начальник відділу - Головний бухгалтер  
  Головний спеціаліст відділу  
     
  Відділ організаційної та кадрової роботи
  Начальник відділу  
  Головний спеціаліст по роботі з персоналом  
  Головний спеціаліст  
  Головний спеціаліст по зверненням громадян  
  Головний спеціаліст з питань цивільного захисту  
  Діловод  
 

Відділ інформаційно-комунікаційних технологій

та комп'ютерного забезпечення

  Начальник відділу  
  Головний спеціаліст з комунікацій  
  Головний спеціаліст з питань інформаційної політики  
  Головний спеціаліст з питань інформаційних технологій  
  Юридичний відділ
  Начальник відділу  
  Головний спеціаліст  
  Центр надання адміністративних послуг
  Начальник  
  Адміністратор  
  Державний реєстратор юридичних та фізичних осіб  
  Державний реєстратор майнових прав  
  Головний спеціаліст  

Служба у справах дітей

  Начальник служби у справах дітей  
  Головний спеціаліст  
  Провідний спеціаліст  
 

Відділ комунальної власності,земельних відносин

та екологічних питань

  Начальник відділу  
  Головний спеціаліст - інспектор з праці  
  Головний спеціаліст  
 

Відділ капітального будівництва,   житлово-комунального

господарства, архітектури, містобудування,

транспорту та благоустрою (юридична особа)

  Начальник відділу    
  Головний спеціаліст - архітектор  
  Головний спеціаліст з благоустрою  
  Диспетчер  
Відділ економіки та інвестицій
  Начальник відділу  
  Головний спеціаліст з інвестиційних проектів  
  Головний спеціаліст  
     
  Директор КП «Благоустрій»  
  Заступник Директора КП «Благоустрій»  
  Директор КП «Водоканал»  
  Заступник Директора КП «Водоканал»  
  Директор КП «Житловик»  
  Заступник Директора КП «Житловик»  
  Директор КП «Комфорт-16»  
  Заступник Директора КП «Комфорт-16»  
  Директор КП «Трудовий архів Арцизької міської ради»  
  Директор КП Арцизьке районне підприємство «Антрацит»  
  Директор КП «Арцизьке районне фізкультурно-спортивне підприємство «Колос»Арцизької міської ради  
  Директор КП «Арцизьке БТІ»  
  Директор КО « «Арцизький дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ювілейний»  
  • 1
  • 2