Матеріали на виконком 29.04.2022 р.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №1 Про надання матеріально-грошової допомоги мешканцям Арцизької міської територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок введення воєнного стану в Україні.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №2 Про надання матеріально-грошової допомоги мешканцям Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №3 Про надання допомоги на поховання померлого.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №4 Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 18 лютого 2022 року №1222-VІІІ «Про затвердження програми про надання матеріально-грошової допомоги мешканцям Арцизької міської територіальної громади на 2022-2025 роки».

Додаток 1 до проекту рішення Арцизької міської ради НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ.

Додаток 2 до проекту рішення Арцизької міської ради Фінансування заходів.

Додаток 3 до проекту рішення Арцизької міської ради ПОРЯДОК надання одноразової матеріально-грошової допомоги мешканцям Арцизької міської територіальної громади, які опинились у складних життєвих обставинах внаслідок введення воєнного стану в Україні.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №5 Про погодження актів прийняття та передачі благодійної/гуманітарної допомоги від резидентів і нерезидентів в умовах воєнного стану в Україні.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №6 Про продовження на період воєнного стану терміну дії договору на надання послуг поводження з побутовими відходами на території Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №7 Про надання дозволу КП «Благоустрій» на видалення зелених та сухих насаджень.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №8 Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 24 грудня 2021 року № 1126 –VІІІ «Про бюджет Арцизької міської територіальної громади на 2022 рік».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №9 Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №10 Про затвердження акту приймання – передачі товарно-матеріальних цінностей та акту списання запасів з бухгалтерського обліку Арцизької міської ради.

Додаток 1 АКТ приймання – передачі товарно-матеріальних цінностей.

Додаток 2 Акт списання запасів № 1.