Матеріали на виконком 26.11.2021 р.

ПРОEКТ РІШЕННЯ №1 Про схвалення проекту рішення Арцизької міської ради «Про бюджет Арцизької міської територіальної громади на 2022 рік» та внесення його на розгляд Арцизькій міській раді.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про бюджет Арцизької міської територіальної громади на 2022 рік.

Пояснювальна записка до проєкту рішення Арцизької міської ради «Про бюджет Арцизької міської територіальної громади на 2022 рік».

Додатки до ПРОЕКТУ РІШЕННЯ Про бюджет Арцизької міської територіальної громади на 2022 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №2 Про затвердження робочого проекту та проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку від №38/1 (церква) вул. Центральна до №50 по вулиці Гагаріна в селі Надеждівка Арцизького району Одеської області».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №3 Про затвердження робочого проекту та проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна з №73 до №109 в селі Надеждівка Арцизького району Одеської області».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №4 Про затвердження робочого проекту та проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Кутузова від №34 до №86 в с. Холмське Болградського району Одеської області».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №5 Про встановлення тарифу вартості на постачання теплової енергії для бюджетної установи Арцизький заклад освіти №4- ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №6 Про коригування адреси житловому будинку, господарським будівлям і спорудам по вул. Мирнопільська, 2б.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №7 Про затвердження схеми розташування земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Калмикова в м. Арциз.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №8 Про створення комісії з інвентаризації водних об’єктів, які розташовані на території Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №9 Про затвердження протоколу №8  від  22 листопада  2021 року засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Арцизької міської ради.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №10 Про затвердження Порядку використання службового автомобільного транспорту Арцизької міської ради та її виконавчих органів.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №11 Про надання Белябля Артуру Олександровичу, 29 серпня 2020 року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №12 Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав Марчук Дмитра Петровича, 30 червня 1973 року народження, відносно його дитини, Марчук Вікторії Дмитрівни, 15 березня 2006 року народження.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №13 Про виведення Дергельова Кирила Віталійовича зі складу прийомної сім’ї Кріган та припинення її функціонування.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №14 Про припинення функціонування прийомної сім'ї Куцарєвих у зв’язку зі зміною місця проживання.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №15 Про надання матеріальної допомоги на поховання померлого.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №16 Про надання матеріально-грошової допомоги мешканцям Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №17 Про відмову у наданні адресної допомоги в розмірі 1000 гривень на одну особу до Дня Захисника України учасникам антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, бійцям добровольцям.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №18 Про надання адресної допомоги в розмірі 1000 гривень на одну особу до Дня Захисника України учасникам антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, бійцям добровольцям.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №19 Про продовження строку дії дозволів ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами в м. Арциз.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №20 Про розгляд заяв щодо надання дозволів ФОП Гулєші А.В. на розміщення зовнішньої реклами.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №21 Про розгляд заяви директора ТОВ «ДРІМ ТІМ КОМПАНІ» Стоянова В.В. щодо дозволу на благоустрій прилеглої території по вул. Лугова, 64 у м. Арциз.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №22 Про розгляд заяви ФОП Куралова Г.І. щодо дозволу на тимчасову торгівлю новорічними іграшками.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №23 Про розгляд заяви ФОП Каширної М.Ф. щодо дозволу на виїзну торгівлю.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №24 Про надання дозволу КП «Благоустрій» на видалення зелених та сухих насаджень.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №25 Про надання дозволу Округ В.М. на видалення зелених та сухих насаджень.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №26 Про надання дозволу Сухову В.Г. на видалення зелених та сухих насаджень.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №27 Про надання дозволу Пашук О.Л. на видалення зелених та сухих насаджень.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №28 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Арцизької міської ради від 26 березня 2021 року №50 «Про визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення та покарання у вигляді громадських робіт, та об’єктів, на яких порушники виконуватимуть такі роботи, на території Арцизькоїтериторіальної громади протягом 2021 року».