Матеріали на сесію 30.09.2022

Розпорядження №114/2022-мр Про скликання чергового пленарного засiдання XXXI сесiї міської ради VIIІ скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №1 Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 08 липня 2022 року № 1359-VIII «Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту на території Арцизької міської територіальної громади».

Фонд захисних споруд цивільного захисту на території Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №2 Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 24 грудня 2021року № 1107 - V I I І «Про затвердження структури та чисельності Комунального підприємства «Арцизьке фізкультурно-спортивне підприємство «Колос» Арцизької міської ради».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №3 Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Арцизька центральна опорна лікарня» Арцизької міської ради за 6 місяців 2022 року.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №4 Про надання дозволу Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради на використання підвального приміщення.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 24 грудня 2021 року №1115-VIII «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Арцизької міської ради та її виконавчих органів на 2022 рік».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №5 Про перейменування Задунаївського закладу дошкільної освіти ясла-садок «Радуга» Арцизької міської ради.

СТАТУТ ЗАДУНАЇВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА –САДОК «ВЕСЕЛКА» АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Нова редакція).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №6 Про перейменування Деленського закладу дошкільної освіти ясла-садок «Васильок» Арцизької міської ради.

СТАТУТ ДЕЛЕНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА –САДОК «ВОЛОШКА» АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Нова редакція).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №7 Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Арцизька центральна опорна лікарня» Арцизької міської ради на 2022 рік.

Пояснювальна записка щодо змін до фінансового плану КНП «Арцизька центральна опорна лікарня» на 2022 рік.

ФІНАНСОВИЙ ПЛАН ПІДПРИЄМСТВА НА 2022 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №8 Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Арцизька центральна опорна лікарня» Арцизької міської ради за 6 місяців 2022 року.

Пояснювальна записка до звіту про виконання фінансового плану КНП «Арцизька центральна опорна лікарня» за півріччя 2022 року».

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ФІНАНСОВОГО ПЛАНУ ПІДПРИЄМСТВА за 2022 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №9 Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради» на 2022 рік.

ФІНАНСОВИЙ ПЛАН ПІДПРИЄМСТВА НА 2022 рік.

Пояснювальна записка щодо змін фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради» на 2022 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №10 Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради» за ІІ квартал 2022 року.

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ФІНАНСОВОГО ПЛАНУ ПІДПРИЄМСТВА за IІ квартал 2022 року.

Пояснювальна записка до звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради» за ІІ квартал 2022 року.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №11 Про передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу на баланс.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №12 Про передачу нежитлової будівлі з балансу на баланс.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №13 Про намір передачі майна в оренду комунальної власності Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №14 Про включення до Переліку першого типу майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади для передачі в оренду на аукціоні.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №15 Про надання згоди на списання нежитлової будівлі.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №16 Про надання дозволу Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради на використання підвального приміщення за адресою: м. Арциз, вул. Будівельників, 15.

ПРОТОКОЛ зборів співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням: м. Арциз, вул. Будівельників, 15.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №17 Про затвердження акту приймання-передачі окремого індивідуально визначеного державного майна до комунальної власності Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №18 Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Комфорт-16».

СТАТУТ Комунального підприємства «Комфорт-16» (у новій редакції).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №19 Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 24 грудня 2021 року №1108-VIII «Про затвердження структури та чисельності комунального підприємства «Комфорт-16» на 2022 рік».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №20 Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону на території Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №21 Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання фізичній особі підприємцю Гафінець І.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду на 49 (сорок дев’ять) років з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», за адресою: вул. Аккерманська 1, м. Арциз.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Деленської сільської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Деленської сільської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та передачу Кедік Захарію Захаровичу в оренду строком на 1 (один) рік земельних ділянок з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Новоіванівської сільської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та передачу Фермерському господарству «Главан-Агро» в оренду строком на 1 (один) рік земельних ділянок з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Главанської сільської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Православного приходу Свято-Іоанна-Богословської церкви м. Арциз-1 Арцизького району Одеської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: вул. Соборна, 25а, м. Арциз, Одеська область.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «МІНЕРАЛ» щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Новоіванівської сільської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що розташована на території Арцизької міської територіальної громади за межами с. Холмське Болградського району Одеської області.