Матеріали на сесію 08.07.2022

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про погодження наміру передачі в оренду майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади, яке перебуває на балансі Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про включення до Переліку другого типу майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади, яке перебуває на балансі Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради, для передачі в оренду без проведення аукціону.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Арцизькому закладу дошкільної освіти ясла-садок №4 «Сонечко» Арцизької міської ради для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти за адресою: вул. Калмикова, 45, м. Арциз, Одеська область.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання Неустроєву Анатолію Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови Арцизької міської ради, в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою: вул. Калмикова, 23а, м. Арциз.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АРТАЛ» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: вул. Пушкіна,47, м. Арциз.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про відмову від переважного права купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про продовження терміну дії договору оренди землі від 23 липня 2007 року за № 11 в м. Арциз по вул. Будівельників, 46-а з Гулієвим Халаддіном Мешді огли.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу в оренду строком на 1 (один) рік Товариству з обмеженою відповідальністю «АГРОЛАЙН КОМ» з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Новоіванівської сільської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу в оренду строком на 1 (один) рік Товариству з обмеженою відповідальністю «СЕРВІС ГРЕЙН» з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Арцизької міської ради Одеської області.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу в оренду строком на 1 (один) рік Фермерському господарству «Топалов В.З.» з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Главанської сільської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу в оренду строком на 1 (один) рік Фізичній особі- підприємцю Терзі Олегу Петровичу з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Деленської сільської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу в оренду строком на 1 (один) рік Фізичній особі- підприємцю Терзі Олегу Петровичу з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», розташованих на території Арцизької міської ради Одеської області (за межами населеного пункту).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення місцевих податків та зборів на 2023 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2023 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2023 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про погодження місця розташування групи тимчасових споруд (з 5-ти одиниць) для провадження підприємницької діяльності та надання Фізичній особі-підприємцю Бончевій Римммі Михайлівні дозволу на складання паспортів прив’язки тимчасових споруд за адресою: вул. Бондарєва, 29 м. Арциз.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження тарифу на платну соціальну послугу відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Арцизької міської ради на 2022 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про створення комісії з благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 24 грудня 2021 року №1108-VIII «Про затвердження структури та чисельності комунального підприємства «Комфорт-16» на 2022рік».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту на території Арцизької міської територіальної громади.

Фонд захисних споруд цивільного захисту на території Арцизької міської територіальної громади