Матеріали на сесію 17.12.2021

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 26 січня 2021 року № 149-VIII«Про затвердження програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів, у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2021-2022 роки».

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Арцизька центральна опорна лікарня» Арцизької міської ради на 2022 рік.

Додаток 1 Додаток 2 Додаток 3

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради» на 2022 рік.

Додаток до проекту рішення.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про погодження наміру передачі в оренду майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади, яке перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької міської ради».

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про включення до Переліку першого типу майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади, яке перебуває на балансі Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради, для передачі в оренду на аукціоні.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Арцизької міської територіальної громади безхазяйного майна та відумерлої спадщини.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження плану діяльності Арцизької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

Додаток до проекту рішення.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про передачу трактора - навантажувача ПТС-77М з балансу Комунального підприємства Арцизьке підприємство «Антрацит» Арцизької міської ради на баланс Комунального підприємства «Комфорт-16».

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 16 квітня 2021 року № 288-VIII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Арцизької міської територіальної громади, управління яким здійснює Арцизька міська рада».

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про  внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 26 січня  2021 року № 149-VIII «Про  затвердження програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів  за рецептами лікарів, у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2021-2022 роки».

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження програми підтримки лікарських кадрів Комунального некомерційного підприємства «Арцизька центральна опорна лікарня» Арцизької міської ради на 2022 рік.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 24 грудня 2020 року № 92 –VІІІ «Про  бюджет Арцизької міської територіальної громади  на 2021 рік».

Завантажити земельні питання.