Матеріали на сесію 16.07.2021

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №1 Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 19 березня 2021 року №245 - VІІІ «Про утворення Молодіжної ради при  Арцизькій міській раді».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №2 Про затвердження  Положення про Молодіжну раду  при Арцизькій міській раді.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №3 Про затвердження складу Молодіжної ради при Арцизькій міській раді на 2021-2023 рокиПРОЕКТ РІШЕННЯ №3 Про затвердження складу Молодіжної ради при Арцизькій міській раді на 2021-2023 роки.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №4 Про затвердження положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи Арцизький інклюзивно-ресурсний центр» Арцизької міської ради.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Комунальної установи «Арцизький інклюзивно-ресурсний центр».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №5 Про затвердження Програми підтримки громадських проектів (заходів).

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №6 Про внесення змін та до рішення Арцизької міської ради від 22 лютого  2021 року №184-VIII «Про затвердження  програми «Про надання адресної матеріальної допомоги з оплати пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування  Арцизької територіальної громади на 2021 рік».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №7 Про запровадження електронних петицій  до Арцизької міської ради.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №8 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Арцизької міської територіальної громади».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №9 Про встановлення вартісної ознаки предметів, що входять до складу малоцінних необоротних активів.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №10 Про внесення змін до рішення  Арцизької міської ради від 18 червня 2021 року № 443-VІІІ «Про реорганізацію комунальних підприємств «Главанець», «Новоіванівське» та «Ізвор».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №11 Про внесення змін до рішення Арцизької міської ради від 26 січня 2021 року №145-VIII «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансового плану комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров’я Арцизької міської ради».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №12 Про  затвердження Положення про сторожову варту  при Комунальному підприємстві «Комфорт-16».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №13 Проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в населених пунктах Арцизької міської територіальної громади на 2021-2022 роки.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №15 Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №16 Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 16 квітня 2021 року № 288-VIII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Арцизької  міської територіальної громади, управління яким здійснює Арцизька міська рада».

ЗАВАНТАЖИТИ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ