Комунальний заклад «Арцизька дитяча художня школа»

Комунальний заклад «Арцизька дитяча художня школа» заснована Арцизькою міською радою та має статус позашкільного навчального закладу і є початковою ланкою спеціалізованої мистецької освіти.
КЗ «Арцизька дитяча художня школа» знаходиться за адресою м.Арциз, тел. +38(097)04-98-323, електронна адреса - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Директор –
В школі працюють 7 викладачів.
Заклад здійснює естетичне виховання учнів, допомогає формуванню художньої культури, готує найбільш обдарованих дітей до продовження мистецької освіти у вищих навчальних закладах різних рівнів акредитації. Після закінчення повного курсу навчання в школі учні отримують свідоцтва «Про позашкільну освіту».
АДХШ має декілька філій в м. Арциз та селах Арцизької міської територіальної громади, а також с. Павлівка Павлівської сільської територіальної громади.
Навчання проходить за типовою навчальною програмою та включає в себе вивчення наступних дисциплін:
- Малюнок;
- Живопис;
- Композиція;
- Скульптура;
- Початковий курс історії мистецтва;
- Пленерна практика.
Зарахування учнів в КЗ «Арцизька ДХШ» здійснюється на підставі прослуховувань та договору «Про надання платних послуг».
Педагогічний колектив КЗ «Арцизька дитяча художня школа» докладає максимум зусиль для якісного та всебічного виховання своїх учнів.