Співпраця місцевої влади з податковими органами по наповненню місцевого бюджету триває

Сьогодні, в умовах нового адміністративно-територіального устрою, вкрай важливим є питання забезпечення надходжень до бюджету громади. Від рівня бюджетних надходжень залежить соціально-економічний розвиток територій, реалізація соціальних та інфраструктурних проектів, розвиток підприємництва та залучення інвестицій, фінансування програм місцевого розвитку тощо.

Комісією з питань наповнення бюджету Арцизької міської територіальної громади було проведено два засідання за участю першого заступника міського голови — голови комісії з питань наповнення бюджету Арцизької міської ради Тетяни Бахчеван, начальника фінансового управління міської ради Ірини Гринько, керівників структурних підрозділів Арцизької міської ради та представників ГУ ДПС в Одеській області.

У ході засідань було заслухано доповіді шістьох підприємців, які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості по сплаті податків та перспективи її погашення.

Усім боржникам посадовцями були надані роз’яснення щодо розміру штрафних санкцій та засобів адміністративного впливу за несвоєчасну сплату податків і зборів. А також запропоновано найближчим часом сплатити наявну недоїмку та в подальшому не допускати виникнення заборгованості. З деяким суб’єктами підприємницької діяльності складено графіки погашення податкового боргу.

изображение viber 2021 10 04 14 22 19 688